Повернення свиней до забійних кондицій стабілізувало ринок

Повернення свиней до забійних кондицій стабілізувало ринок - INFBusiness

Котирування на ринку живця стабілізувалися у другій половині вересня.

Про це повідомляє асоціація «Свинарі України».

«Під час торгів минулого тижня ціни закупівлі переважно збереглися на досягнутому рівні. Хоча епізодично спостерігалися коливання в межах 0,3-1 грн/кг у бік пониження, діапазон робочих цін на основні товарні партії зберігся в межах 84-86 грн/кг. Як і тижнем раніше, на сході зустрічалися вищі цінові позначки, а на заході фіксували нижчі ціни, проте середньозважена ціна кілограму свинини живою масою відхилилася лише на 0,2%, склавши 85,1 грн/кг», — говориться у повідомленні.

Сезонне відновлення пропозиції кондиційної свинини, якого очікують представники м’ясопереробної галузі, поки не має повсюдного характеру, що підтримує ціни на високому рівні. Утім, окремі заготівельники відзначили поступове «повернення» тварин до стандартних забійних кондицій, що сприяє вирівнюванню попиту та пропозиції свинини.

«Тож низка переробників з різних регіонів країни констатує відносну сталість реалізації. Інші, навпаки, очікують сезонного послаблення реалізації, яке традиційно спостерігається у кінці вересня та жовтні за мірою переорієнтації населення на альтернативні види білка та підготовки до нового опалювального сезону. Утім, поки сезонні тенденції не так яскраво виражені, стриманість пропозиції свинини слугуватиме підтримкою для цін закупівлі», — підсумували в асоціації.

Источник: www.agroportal.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *