Фахівець розповів, як зменшити витрати на електроенергію на портових терміналах та підвищити їхню продуктивність

Технологія SENUMAC дозволяє автоматизувати прийом зерна з автотранспорту та залізничного транспорту і з подальшим перевантаженням його на судно. Вона підвищує продуктивність роботи терміналу на 16%, а витрати на електроенергію зменшує на 17%.

Про це розповів засновник S-Engineering Батир Аннаєв в матеріалі «Як збільшити оборотність зерна на елеваторах, а морські термінали зробити більш продуктивними? Авторські рішення від S-Engineering» на Latifundist.com.

S-Engineering має патент на технологію з оптимізації перевалки зерна — SENUMAC. Фактично мова йде про штучний інтелект в управлінні технологічним процесом.

В Україні цю технологію успішно вже реалізували на 4 терміналах загальною проєктною потужністю 12 млн т на рік у портах Чорноморського регіону.

Наразі ведуться роботи на ще декількох терміналах проектною потужністю понад 8 млн т на рік.

«Завдяки SENUMAC оператор портового терміналу може отримувати в реальному часі інформацію, що відбувається у дану хвилину на ділянках прийому, перевантаження та зберігання зерна. І навіть дозволяє автоматизувати змішування класів зерна з високим ступенем точності», — говорить Батир Аннаєв.

Нагадаємо, в Україні завершують будівництво «сухого порту», що розташований поруч з Угорщиною та Румунією.

Источник: www.latifundist.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *