Закупівельні ціни на свинину знову піднялися вище 80 грн/кг

Закупівельні ціни на свинину знову піднялися вище 80 грн/кг - INFBusiness

Котирування на ринку живця свиней забійних кондицій у кінці липня надолужили втрачене за попередні тижні.

Про це говориться у повідомленні асоціації «Свинарі України».

«Під час торгів минулого тижня ціни закупівлі відновили втрачений у попередні тижні рівень і повернулися до позначок, які фіксували на початку місяця. Так, середньозважена ціна у кінці липня склала 81,8 грн/кг, додавши 6,5% проти попереднього тижня. Крім цього, регіональна розбіжність цін цього тижня стала менш вираженою: на заході ціни закупівлі тяжіли до 81,5-82+, в центрі — переважно коливалися в межах 81-83 грн/кг, на сході — 82-83 грн/кг та подекуди вище», — додають експерти.

Сезонна зміна пропозиції кондиційної свинини дається взнаки, констатують представники м’ясопереробної галузі, коментуючи позитивну цінову динаміку. Так, деякі постачальники живця змушені зменшити обсяг тижневої партії, інші реалізують меншою масою. Тож хоча поки що зміна обсягів пропозиції свинини не така критична, заготівельники констатують, що далеко не всім вдається задовольнити свої потреби у кондиційній свинині повною мірою.

«Щодо перебігу реалізації, то більшість переробників відзначає, що торгівля йде рівно, а виробники не стикаються ані з відмовами, ані з переносами», — підсумували в асоціації. 

Источник: www.agroportal.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *