На полігоні випробували важку машину для розмінування, частково вироблену в Україні

На полігоні випробували важку машину для розмінування, частково вироблену в Україні - INFBusiness

Українське підприємство A3tech у межах сертифікації провело випробування на полігоні важкої машини для розмінування DOK-ING MV-10, зібраної та частково локалізованої в Україні.

Після отримання сертифіката компанія-виробник зможе не лише налагодити серійне виробництво, але й якісніше проводити сервісне обслуговування, оскільки необхідна для цього база буде в Україні, говориться у повідомленні Міністерства економіки України. 

«Важкі машини для розмінування суттєво прискорюють очищення територій та підвищують безпеку персоналу, який працює в полі. Вони довели свою ефективність у Харківській області та на півдні України. Тому я можу тільки вітати те, що вітчизняне підприємство почало збирати MV-10 в Україні. Вже зараз робочий орган для цих машин на 40% виготовляється в Україні, а до кінця року цей показник планують довести до 100%. Це означає, що у разі пошкодження при підриві його можна буде швидко замінити, а не чекати місяці, поки необхідне обладнання приїде з-за кордону», — розповіла перший віцепрем’єр-міністр — міністр економіки України Юлія Свириденко.

MV-10 пройшла випробування на продуктивність в умовах ущільненого ґрунту та на піску. Машину для розмінування також випробували на здатність очищувати ділянку від рослинності заввишки до 2 м та з діаметром стовбура понад 10 см. Під час випробування на живучість MV-10 витримала п’ять підривів під робочим органом еквівалента протитанкової міни ТМ-62М.

Сертифікацію машини здійснюють фахівці Державного науково-дослідного інституту випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки, який є єдиною установою, що може проводити сертифікацію такого роду продукції відповідно до міжнародної практики.

A3tech має попереднє замовлення на виготовлення восьми машин для розмінування MV-10. Загалом же потужність виробництва може скласти до 60 машин на рік. 

Зараз в Україні працює 17 важких машин розмінування DOK-ING MV-10.

Источник: www.agroportal.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *