Україна очікує ще 18 машин для розмінування

Україна очікує ще 18 машин для розмінування - INFBusiness

На оснащенні піротехнічних підрозділів ДСНС наразі перебувають 19 машин механізованого розмінування, які виконують завдання на найбільш пріоритетних напрямках. За їх допомогою вже обстежено понад 400 га території, розповів заступник директора Департаменту реагування на надзвичайні ситуації ДСНС України Олега Бондарь під час брифінгу «Застосування машин механізованого розмінування та роботизованих комплексів піротехнічними підрозділами ДСНС» у Military Media Center.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на armyinform.

«Ключовим питанням залишається підвищення безпеки піротехніків ДСНС та нарощування темпів виконання робіт. ДСНС здійснює заходи щодо впровадження передових технологій з розмінування в діяльність піротехнічних підрозділів. Зокрема, це запровадження методу механізованого розмінування, використання роботизованих систем, залучення до розмінування мінно-пошукових собак та впровадження методик застосування безпілотних літальних апаратів», — наголосив спікер.

Також Олег Бондарь зазначив, що наразі машини механізованого розмінування надійшли від Уряду Канади, Швейцарії, Естонії, фондів Говарда Баффета та UNITED24. Надалі розглядається отримання від міжнародних партнерів ще 18 одиниць таких машин.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *