Війна не зупинила розвиток органічного виробництва, – Тарас Висоцький

Війна не зупинила розвиток органічного виробництва, – Тарас Висоцький - INFBusiness

Сьогодні з нагоди святкування Органічного дня ЄС у Києві відбулась конференція «Органічний день в Україні». Учасники обговорили розвиток органічного сектору України, просування органічних продуктів на внутрішньому  та зовнішніх ринках, підтримку сертифікованих операторів, адаптацію сектору до європейського законодавства

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на minagro.

Як відзначив у своєму вітальному слові перший заступник міністра аграрної політики та продовольства Тарас Висоцький, Україна вдруге відзначає Органічний день разом з Євросоюзом і проробила вже багато роботи в напрямку розвитку галузі. Повномасштабне вторгнення ворога не зупинило цей процес.

«На шляху розвитку органічної галузі Україна пройшла довгий і складний шлях. Це напрям європейської інтеграції, де ми можемо пишатися досягненнями. Українське органічне законодавство активно адаптується до європейського.  В Реєстрі органів сертифікації Мінагрополітики вже зареєстровано десятки органічних операторів. Тому ми можемо відзначати не тільки європейський органічний день, але й український», – зазначив Тарас Висоцький.

Він подякував європейським партнерам за підтримку та виробникам і профільним асоціаціям за вклад у розвиток органічного сектору.

Довідково. 23 вересня 2021 року Європейський Парламент, Європейська Рада та Європейська Комісія започаткували щорічний Органічний день ЄС 23 вересня.

Це частина Плану дій з розвитку органічного виробництва ЄС, прийнятого Єврокомісією 25 березня 2021 року, для збільшення споживання органічної продукції, зростання органічного виробництва, покращення сталості сільського господарства.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *