В Україні здорожчала реєстрація автомобілів: скільки тепер коштує держпослуга

В Україні здорожчала реєстрація автомобілів: скільки тепер коштує держпослуга - INFBusiness

У Головному сервісному центрі МВС сьогодні, 11 серпня, поінформували українців про збільшення вартості державної реєстрації транспортних засобів. Це пов’язано зі здорожченням бланкової продукції в Україні. 

У пресслужбі відомства зазначили, що раніше вартість банкової продукції становила 312 гривень. Наразі вона складає 405 грн. Проте якщо автовласник відмовиться від виготовлення фізичного бланка свідоцтва про реєстрацію й отримає е-свідоцтво, то у такому разі вартість послуги залишиться незмінною. Також у деяких сервісних центрах залишились старі бланки, тож за умови видачі них послуга надаватиметься за тарифом у 312 грн.

“Подорожчання стосується лише випадків виготовлення свідоцтва про реєстрацію на фізичному бланку (пластикової картки), вартість отримання е-свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу не змінилася. Власник транспортного засобу або його представник за бажанням може відмовитися від традиційного пластикового документа і отримати лише електронне свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу”, – йдеться у повідомленні.

У СЦ МВС додали, що у разі відмови від фізичного документа за принципом “digital first”, вартість бланкової продукції не сплачується зовсім. Проте не варто забувати, що віртуальні документи, які відображаються у застосунку “Дія” та “Електронному кабінеті водія”, чинні лише на території України. При виїзді за кордон потрібно мати при собі фізичні документи. 

Вартість реєстрації та перереєстрації ТС у сервісних центрах МВС

Орієнтовна вартість реєстрації або перереєстрації транспортного засобу становить:

  • для транспортних засобів усіх категорій або окремих агрегатів (із видачею номерного знака) — 955 грн: послуга — 200 грн, бланк свідоцтва — 405 грн, номерний знак — 350 грн.
  • для мототранспорту (із видачею номерного знака) — 727 грн: послуга — 200 грн, бланк свідоцтва — 405 грн,
  • для причепів (із видачею номерного знака) — 716 грн: послуга — 200 грн, бланк свідоцтва — 405 грн, номерний знак — 111 грн.
  • для мопедів або окремих їх агрегатів становить (із видачею номерного знака) — 698 грн: послуга — 200 грн, бланк свідоцтва — 405 грн, номерний знак — 93 грн.

Окремо може бути нараховано комісію банківської установи або платіжної системи.

Раніше Інформатор писав, що в Україні спростили процедуру реєстрації авто. Тепер ці послуги будуть доступні, зокрема, і в електронному режимі. Також повідомляли, що, в Україні змінилися правила проведення іспитів на отримання водійських посвідчень.  

Чи потрібно перереєстрація автомобіля після зміни його кольору можна прочитати тут.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *