Середня урожайність зернових на Хмельниччині – понад 65 ц/га

Середня урожайність зернових на Хмельниччині – понад 65 ц/га - INFBusiness

Аграрії Хмельниччини завершили обмолот ранніх зернових культур та ріпаку. Повністю зібраний урожай озимої пшениці та ячменю, розповів начальник обласного управління агропромислового розвитку та земельних відносин ОВА Олег Омелянюк.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на Суспільне.

«Станом на вказану дату повністю завершено збирання озимої пшениці, валовий збір якої становить 1453 тисячі тонн, а середня урожайність – 67,8 центнера з гектара. Аграрії зібрали 332 тисячі тонн ярого ячменю, при урожайності – 59 центнерів з гектара, що на п’ять центнерів з гектара вище рівня 2022 року», – повідмив Омелянюк.

Також завершено обмолот озимого ріпаку, валове виробництво якого становить 315 тисяч тонн при урожайності 34,1 центнера з гектара.

«На даний час урожай всіх зернових культур (разом з кукурудзою, просом та гречкою) цього літа зібрано з 59 відсотків площ. Зерна намолотили 1989 тисяч тонн, при середній урожайності – 65,3 центнера з гектара, що є найвищим показником в державі», – додав Олег Омелянюк.

Крім того, під урожай 2024 року агроформування регіону планують посіяти 310 тисяч гектарів озимих культур, в тому числі 80 тисяч гектарів озимого ріпаку, до сівби якого в сільгосппідприємствах вже приступили на площі понад 11 тисяч гектарів.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *