Прем’єр-міністр Болгарії: виробники зерна «почали поводитися як терористи»

Прем'єр-міністр Болгарії: виробники зерна «почали поводитися як терористи» - INFBusiness

Прем’єр-міністр Болгарії Ніколай Денков

Прем’єр-міністр Болгарії Ніколай Денков заявив, що болгарські виробники зерна «почали поводитися як терористи».

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на sofiaglobe.

Болгарські виробники зерна планують масштабні порушення дорожнього руху на початку тижня з вимогами, зокрема, відновлення заборони на імпорт агропродукції з України.

«За останні два дні вони почали поводитися як терористи. Вони використовують фальшиві аргументи, висувають вимоги зараз, щоб щось сталося негайно. Я не веду переговорів з терористами», – сказав він.

Денков зазначив, що очікує, що виробники зерна сядуть за стіл переговорів і поговорять по суті. Він зазначив, що рішення про зняття заборони на імпорт з України пшениці, кукурудзи, ріпаку та насіння соняшнику було правильним.

«За попередній період було зупинено чотири види продукції. У Болгарії ніколи не було проблем із трьома з них, у нас були проблеми лише з насінням соняшнику та сирою соняшниковою олією. Тож весь час наш підхід полягав у тому, що ми повинні побачити, в чому полягає проблема Болгарії, тих виробників, які конкретно постраждали, і захистити їх. Те, що ми бачимо в дискусії, – це підміна реальної проблеми якимись загальними вимогами, які мають мало спільного з реальністю», – сказав Денков.

Нагадаємо, що Болгарія не підтримала продовження заборони імпорту українського зерна.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *