Органічна галузь розвивається навіть в умовах війни, – Тарас Висоцький

Органічна галузь розвивається навіть в умовах війни, – Тарас Висоцький - INFBusiness

Підготовка кваліфікованих кадрів, покращення обізнаності виробників та населення щодо переваг органічного виробництва та органічної продукції в комплексі з законодавчим врегулюванням забезпечать розвиток сектору, зазначив перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Тарас Висоцький на VІІI Міжнародній  науково-практичній  конференції «Органічне агровиробництво: освіта і наука».

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на minagro.

За його словами, органічний сектор України попри виклики, пов’язані з повномасштабним вторгненням рф, показує приклад незламності. Органічні виробники продовжують працювати, а галузь розвиватися.

«Україна – потужний експортер органічної продукції на ринок ЄС. Відповідно, нормативне правове поле в органічному секторі постійно оновлюється і адаптується до вимог європейського законодавства. Це постійний процес, який потребує навчання і підготовки кваліфікованих кадрів», – зазначив Тарас Висоцький.

Перший заступник Міністра розповів, що вагомим кроком щодо підготовки кадрів стало прийняття Закону України «Про основні принципи та вимоги до органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції». Він наголосив, що в процесі впровадження цього закону важливим елементом  стало навчання фахівців, які мають намір стати інспекторами з органічного виробництва та обігу органічної продукції.

«Важливо, щоб розвиток органічної галузі обговорювали комплексно: бізнес, профільні асоціації, державний сектор, міжнародні партнери. Це дозволить органічному сектору зростати, органічним виробникам продовжувати радувати споживачів своєю продукцією, а наша органічна система буде фахова, освічена та готова до змін», – підкреслив Тарас Висоцький.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *