Новий ZG-TX: високопродуктивний комбінований розподільник добрив

Новий ZG-TX: високопродуктивний комбінований розподільник добрив - INFBusiness

З новим причіпним ZG-TX AMAZONE задає нові масштаби у сегменті комбінованих розподільників. За рахунок простої перестановки між розподільним пристроєм TS і розподільним пристроєм нової розробки для вапна можна за допомогою однієї машини точно вносити як мінеральні добрива, так і вологе вапно.

У фокусі точне внесення добрив

Досі комбінованими розподільниками вважалися машини, які подають по одному стрічковому транспортеру на 2 розподільні диски або мінеральні добрива, або вапно. Однак і в сегменті комбінованих розподільників зростає попит серед клієнтів на найвищу точність. У зв’язку з цим AMAZONE вирішила освоїти нові шляхи дозування добрив у комбінації з точністю розподільчого пристрою TS.

Замість простого лотка, по якому добрива розподіляються на диск, на ZG-TX встановлено систему регулювання точки подачі. Це дозволяє використовувати оптимізовані функції, такі як HeadlandControl і Section Control. За рахунок цього розподільний пристрій TS  забезпечує точні картини розподілу при робочій ширині до 54 м. У комбінації з опційною системою вимірювання моменту, що крутить, FlowControl гарантується точне регулювання норми внесення з перших секунд.

Ідеальний межовий розподіл

У галузі межового розподілу ZG-TX також ставить нові масштаби. Разом з розподільним пристроєм TS передбачено заводське встановлення інтегрованої в диски системи прикордонного розподілу AutoTS з правого боку. Це забезпечує навіть за великої робочої ширини найкращі результати межового розподілу до краю поля.

Подвійна користь – оптимальний розподіл добрив

Особливістю ZG-TX є простий перехід від режиму внесення вапна на режим внесення мінеральних добрив. Для цього потрібно замінити лише деякі деталі. До них належать розподільчі диски, бризковики, а також розподільна система.

Завдяки розумному програмному забезпечення термінал визначає, що розподільник був переналаштований на інший режим. Так, комбінований розподільник можна повністю переналаштувати приблизно за 25 хвилин і вносити або вапно, або добрива.

Дієвий розподільник вапна з інноваційними властивостями

Особливо міцна конструкція ZG-TX Super дозволяє максимальне навантаження на вісь. Це можливо за рахунок навантаження на вісь 15 т у поєднанні з опорним навантаженням 4 т.

Розподільний пристрій нової розробки сприяє досягненню найвищої продуктивності. Воно надійно розподіляє вапно на робочу ширину до 16 метрів.

Внесення вапна за новими розробками

Поряд з дієвістю при внесенні твердого вапна, у фокусі розробок була також точність. Так, опційна заслінка для дозування мінімальної кількості дозволяє одночасно рівномірне внесення невеликої кількості вапна менше 1 т/га. Далі можна оптимізувати картину розподілу, вперше при внесенні вапна, за рахунок простого коригування точки подачі.

Як новинка в галузі комбінованих розподільників AMAZONE, поставляє також на замовлення межовий щиток для внесення вапна. Тим самим, його можна також використовувати вздовж меж поля та канав.

Універсальна машина для будь-яких цілей

Різні варіанти оснащення комбінованого причіпного розподільника ZG-TX можна пристосувати спеціально для застосування у великих господарствах, підрядних організаціях або при оренді техніки. Рама Special пропонується з об’ємом бункера 6.800 л і 9.000 л.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *