На Харківщині працює вже друга вітчизняна машина для підготовки ґрунту до розмінування

На Харківщині працює вже друга вітчизняна машина для підготовки ґрунту до розмінування - INFBusiness

Очищення Харківщини від мін та снарядів, що не розірвалися, прискориться: піротехніки, які працюють в області, отримали в розпорядження ще одну машину для підготовки ґрунту до розмінування українського виробництва.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на Мінекономіки.

«Міністерство економіки продовжує активно працювати над тим, щоб якомога більше наявних потреб у техніці та обладнанні закривали саме українські виробники. По-перше, це скорочує витрати на оснащення підрозділів протимінної діяльності та дозволяє за ті ж самі кошти придбати більше техніки. А отже – прискорити в підсумку очищення земель.  По-друге, ми розвиваємо таким чином промисловість, створюємо нові робочі місця. Тому наше завдання на цьому етапі – підтримати виробника та сприяти масштабуванню виробництва, заохочувати бізнес до втілення інноваційних технологій в сфері розмінування», – зазначила Перший віцепрем’єр-міністр України – Міністр економіки України Юлія Свириденко.

Це вже друга машина для підготовки грунту до розмінування, розроблена та виготовлена харківськими виробниками та придбана на потреби саперів, що очищають область. Перша машина, придбана на кошті обласного бюджету, вже працює в полях. 

Спроможності операторів протимінної діяльності, які працюють на Харківщині посилюватимуться й далі – у планах придбання до кінця року ще двох машин.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *