Команда ConcordBank робить все, щоб максимально зменшити незручності для клієнтів та партнерів – Олена Сосєдка

Команда ConcordBank робить все, щоб максимально зменшити незручності для клієнтів та партнерів – Олена Сосєдка - INFBusiness

Команда Конкорд Банку робить все для того, щоб зменшити для всіх незручності через ліквідацію фінустанови. Про це співвласниця банку Олена Сосєдка написала на власній сторінці у Фейсбук.

За її словами, наразі банку вистачає коштів для забезпечення власних зобов’язань перед клієнтами, партнерами та акціонерами. Аби так було й надалі, запроваджується жорсткий публічний моніторинг – контролювати будуть усі пов’язані із ліквідацією банку процеси. Це буде вперше в Україні, коли це робить саме команда банку, наголосила Олена Сосєдка. 

“Ми відповідаємо за наших друзів та цінуємо довіру до нас, тому розуміємо: у цій ситуації ми маємо зробити все можливе для того, аби забезпечити ваші інтереси – інтереси тих, хто протягом 17 років довіряв нам. Наразі фінансова установа має кошти, аби не лише забезпечити власні зобов’язання перед усіма фізичними та юридичними особами, а й для того, щоб повернути акціонерам статутний капітал банку. Тобто – наразі коштів вистачає на всіх”, – зазначила Олена Сосєдка.

За кілька днів для вкладників будуть розроблені детальні інструкції, які будуть містити їх права та покрокові дії для вирішення всіх нагальних питань. Паралельно стартує новий кол-центр та часовий сайт.

«Це робиться для того, щоб процес повернення коштів став для всіх максимально простим та зрозумілим. Зі свого боку ми постійно на зв’язку з вами, поруч – як і всі 17 років нашої роботи», – підкреслила співвласниця Конкорду.

Як раніше повідомляв Інформатор, Concord Fintech Solutions профінансувала виробництво інноваційних систем радіокерованого підриву української розробки вартістю 1,75 млн грн.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *