Гранти на розвиток садівництва отримали ще три агропідприємства

Гранти на розвиток садівництва отримали ще три агропідприємства - INFBusiness

Урядова грантова програма єРобота продовжує працювати та надавати допомогу фермером на розвиток садівництва, ягідництва, виноградарства та тепличного господарства. Ще 3 агропідприємства отримали гранти на суму 2 млн гривень.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на Мінагрополітики.

Загалом цьогоріч 109 господарств отримали державну допомогу на суму майже 418 млн гривень на розвиток садів і теплиць. Зокрема, на сади виплачено 336,7 млн грн 92 господарству. Ще 17 отримали 81,3 млн гривень на теплиці.

Всього з початку дії програми виплачено 467 млн гривень 118 суб’єктам господарювання. Зокрема, майже 371,7 млн гривень отримали 99 господарства на розвиток садівництва, ягідництва та виноградарства та 95,3 млн гривень – 19 підприємців на теплиці.

Повністю цього року виплатили гранти 86 господарствам.

Довідково. Урядова грантова програма діє з 1 липня 2022 року і передбачає підтримку малого і середнього бізнесу. Серед її переваг – можливість для кожного бажаючого створити чи розвивати власний бізнес за напрямками «Своя справа»,  «Свій сад», «Своя теплиця», «Новий рівень». Гранти надаються у розмірі не більше 70 % вартості проєкту, але не більше 10 млн гривень. Заявник має профінансувати власними або кредитними коштами не менше 30% вартості проекту.

Обов’язковою умовою є працевлаштування потрібної кількості працівників. Для садів – від 5 до 10 постійних і 125-425 сезонних робітників залежно від найменування насаджень. Для теплиць – не менше 14 осіб на один гектар.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *