Фінляндія виділила додаткові 3 млн євро для підтримки українського агросектору

Фінляндія виділила додаткові 3 млн євро для підтримки українського агросектору - INFBusiness

Фінляндія надасть 3 мільйони євро додаткової підтримки для покращення продовольчої безпеки в Україні. Фінансування буде спрямоване на підтримку експорту зерна з України до країн, продовольча безпека яких постраждала від наслідків російського вторгнення. Частина коштів буде спрямована на розмінування полів з метою відновлення сільськогосподарського виробництва.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на um.fi.

Фінляндія підтримала Всесвітню продовольчу програму WFP і постачання зерна з України для пом’якшення наслідків російської агресії після лютого 2022 року. За підтримки Фінляндії WFP закуповує зерно в України та везе його до країн Африки, які потерпають від продовольчої кризи. Із наданої зараз підтримки 2 мільйони євро підуть як гуманітарна допомога Ініціативі «Зерно з України», яку реалізує WFP. Раніше Фінляндія виділила на транспортування зерна 11,5 мільйонів євро.

Водночас Фінляндія підтримує розмінування в Україні. Близько третини сільськогосподарських угідь України є мінно-вибухонебезпечними. Тисячі господарств були змушені скоротити або повністю припинити свою виробничу діяльність.

«Підтримуючи відновлення аграрного сектору України в охоплених війною районах, ми сприяємо відновленню продовольчої безпеки країни та економічної активності», – сказав міністр зовнішньої торгівлі та розвитку Вілле  Тавіо.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *