Фермери-початківці можуть взяти участь в програмі обміну досвідом у Європі

Фермери-початківці можуть взяти участь в програмі обміну досвідом у Європі - INFBusiness

Фермери, у яких немає підприємницького досвіду, але є бажання розвивати власний бізнес, можуть скористатись програмою Erasmus for Young Entrepreneurs (EYE). Це програма обміну підприємницьким досвідом у Європі, в межах якої новий підприємець подорожує до іншої країни Європи для обміну досвідом з досвідченим підприємцем. Протягом обміну підприємці співпрацюють разом, допомагаючи один одному у розвитку власного бізнесу. 

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на loda.gov.ua.

Програма EYE – це взаємовигідний обмін, адже підприємці-початківці будуть працювати пліч-о-пліч зі своїми досвідченими колегами, ділитись свіжими ідеями, іншою точкою зору, навичками та знаннями про ринок та бізнес-культуру інших країн. Новий підприємець також отримує фінансову допомогу від програми EYE для покриття додаткових витрат в іншій країні (перебування частково фінансує Європейська комісія). Для учасників немає вікових обмежень, однак учаснику програми на момент участі повинно бути більше 18 років.

Участь можлива за умови:

  • нещодавно створено власну компанію, або є бажання дізнатись, чи  підприємництво саме для вас; 
  • менше 3 років підприємницького досвіду;
  • готовність взяти участь в обміні на 1-6 місяців у фізичному, віддаленому чи змішаному форматі;
  • наявний бізнес-план власного проєкту;
  • знання англійської мови.

Для участі у програмі необхідно подати заявку за допомогою сайту Європейської комісії за посиланням та вибрати бажаний місцевий контактний пункт (організацію посередника), оскільки він виконуватиме роль гіда протягом усього процесу. CIVITTA та Radar Tech – це  організації-посередники для програми EYE в Україні, які допоможуть безкоштовно заповнити заявку, підшукати компанію та ментора для обміну, а також будуть контактною особою під час обміну, їх контакти можна знайти безпосередньо на сайті програми EYE:

Увага! Для чоловіків, які не мають офіційної причини для виїзду обмін може відбуватись лише віддалено. Програма не дає підстави для виїзду за кордон.

«Міжнародний обмін досвідом – це шлях до удосконалення для наших сільгосптоваровиробників, адже це можливість  вивчення, поглиблення  і удосконалення вмінь, навичок і компетенції  ведення агробізнесу, це додаткові знання щодо прогресивних технологій та інновацій, а також можливість для пошуку потенційних партнерів», – наголосила директор департаменту агропромислового розвитку Львівської ОВА Тетяна Гетьман.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *