Державні програми підтримки агровиробників будуть працювати і наступного року, – Тарас Висоцький

Державні програми підтримки агровиробників будуть працювати і наступного року, – Тарас Висоцький - INFBusiness

Держава і в наступному році продовжить підтримувати агровиробників, наголосив перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Тарас Висоцький під час панельної дискусії  «Партнерство влади та бізнесу для підтримки агросектору в умовах кризи».

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на Мінагрополітики.

«У 2024 році продовжить функціонування урядова грантова програма єРобота для розвитку садівництва, виноградарства та ягідництва, тепличного господарства та переробки. Також у аграріїв залишиться можливість брати пільгові гривневі кредити у рамках програми «Доступні кредити 5-7-9». Під це на наступний рік закладено компенсацію у розмірі 18 млрд грн», – підкреслив перший заступник Міністра агрополітики.

Він також зазначив, що наступного року відновиться робота бюджетної програми часткової компенсації за купівлю вітчизняної с/г техніки. 

Тарас Висоцький наголосив, що українським агровиробникам потрібно прагнути відповідати нормам ЄС щодо якості та безпечності продукції. 

«В України єдиний незворотний шлях – це членство в Європейському Союзі. Для того, щоб у нас був спільний ринок та вільний доступ для товарів, наша продукція має відповідати усім необхідним вимогам», – резюмував він.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *