«Байєр» на Agritechnica презентує новітні рішення у цифрових технологіях

«Байєр» на Agritechnica презентує новітні рішення у цифрових технологіях - INFBusiness

На виставці Agritechnica в Німеччині, яка проходитиме з 12 по 18 листопада, компанія «Байєр» також бере участь. Про це розповів напередодні заходу, під час Медіа клубу «Байєр» керівник напряму із розвитку цифрових проєктів компанії Сергій Сичевський.

Зокрема, компанія представлятиме автоматичні пастки, які приєднані до цифрових платформ («MagicScout» — цифрова платформа, яка була розроблена для спрощення польових досліджень, а також дає можливість системі «MagicTrap» аналізувати зображення бур’янів та шкідників) і працюють проти шкідників на ріпаку та кукурудзі.

Чому це важливо? Бо в Європі є ряд обмежень на діючі речовини, а саме інсектициди для боротьби зі шкідниками і аграрії мають шукати більш витончені методи, зменшувати кількість обробок, за меншої кількості препаратів, які можуть застосовуватися, фермер має їх вносити в ідеальний час та в чітко прописаних кількостях, для таких цілей «Байєр» розробив систему «MagicTrap».

Також компанія представлятиме новий комплект обприскування «MagicSprayer» для диференційованого внесення ЗЗР, при цьому система розпізнаватиме в полі бур’яни і змінюватиме норми препаратів, в залежності від шкідливого об’єкта, який знаходиться безпосередньо в полі.

А ще на стенді «Байєр» відвідувачі можуть поспілкуватися з представниками компанії Microsoft. Раніше повідомлялося, що «Байєр» підписала глобальний договір з Microsoft щодо розвитку спільної цифрової платформи. Для того, щоб клієнти знали детальніше про співпрацю, на виставці будуть присутні представники вищого керівництва компанії, які все розкажуть і дадуть відповіді на запитання, які цікавитимуть.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *