Асоціація автоперевізників буде позиватись до страйкарів, які заблокували пункти пропуску

Асоціація автоперевізників буде позиватись до страйкарів, які заблокували пункти пропуску - INFBusiness

Україна та Польща готують позови щодо відшкодування збитків, завданих блокуванням прикордонних автомобільних пунктів пропуску через мітинг польських перевізників, заявив віцепрезидент Асоціації міжнародних автоперевізників АсМАП Володимир Балін в ефірі телемарафону «Єдині новини».

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на Укрінформ.

«Ситуація фактично критична, і на сьогодні ми говоримо про те, що маємо юридичну підтримку уже в Польщі. Адвокати отримали два завдання. Перше завдання – якнайшвидше розблокувати ситуацію. Друге завдання – з’ясувати, хто винен і хто буде сплачувати ці збитки. Ми над цим працюємо разом із нашими колегами», – сказав він.

Нагадаємо, що через страйк польських перевізників українські водії вже понад 10 днів залишаються заблокованими на польському кордоні. В бік Ягодина черга розтягнулася на понад 30 км, в бік Рави Руської – понад 10 км, у бік  Краківця – понад 16 кілометрів.

«Перевізники уже готують позови. І є польські юристи, які готові в Польщі ці позови подавати до страйкарів. Завтра увечері ми будемо мати інформацію стосовно дозволів [на блокування кордону] — хто давав дозвіл, хто запитував, на яких підставах. І все це ляже в основу», – сказав він.

Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури спільно з профільними асоціаціями і перевізниками створило штаб допомоги українським водіям.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *