Agri-Trade Equipment Expo: виставка стартує менше ніж за тиждень!

Agri-Trade Equipment Expo: виставка стартує менше ніж за тиждень! - INFBusiness

8–10 листопада в Канаді, в містечку Ред-Дір у провінції Альберта відбудеться 39-та виставка сільськогосподарської техніки та обладнання.

Agri-Trade Equipment Expo щороку збирає понад 30 000 сільгоспвиробників і більше 475 виробників обладнання та надавачів сільськогосподарських послуг. Agri-Trade — одна з найкращих виставок, яка проходить в Канаді, приблизно 300 000 000 доларів США надходить від продажу обладнання та туристичних послуг.

Даний захід проходить протягом трьох днів щороку в листопаді. Agri-Trade — це перша виставка саме після збирання врожаю, а також є першим заходом, який розпочинає новий сезон планування для виробників. 

В рамках виставки організатори проведуть конкурс «Ag Innovations Awards», де виробники та продавці сільськогосподарської техніки й послуг продемонструють винахідливість і креативність. Цього року премія «Ag Innovations Awards» відзначає 15-ту річницю. Головний приз у розмірі 20 000 доларів США буде вручено одному переможцю з п’яти фіналістів. Ці п’ять фіналістів змагатимуться між собою 9 листопада. Крім того, буде обрано ще одного переможця в рамках номінації «Farmers Choice Award», який отримає 5000 доларів США.

Усі деталі щодо участі та відвідування виставки можна переглянути на веб-сайті: https://www.agri-trade.com

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *