Турецька компанія збудує завод з виробництва БПЛА в Україні

Турецька компанія Baykar, яка виробляє бойові безпілотники Bayraktar TB2, планує збудувати в Україні завод з виробництва безпілотників. Будівництво триватиме 1,5 роки, а всього планують інвестувати 100 млн. доларів.

2471_177011-1_large.jpg (33.32 Kb)

Як повідомляє видання “Укрінформ” , про це заявив генеральний директор Baykar Халюк Байрактар ​​на Форумі оборонних індустрій у Києві. “У нас в Україні три основні інвестиції. Одна з них – завод. Потім у нас є сервісний центр, а також головний офіс тут… Це інвестиція, яка становить близько 100 мільйонів доларів, і процес уже пішов. Будівництво вже розпочато. На його завершення. знадобиться близько 1,5 року. Ми плануємо, щоб тут працювало щонайменше 300 осіб. Співпраця триває”, – сказав Байрактар.

Виробництво буде самодостатнім, Україна має унікальні технології виробництва двигунів, а турецька сторона – безпілотники, на яких встановлюють ці двигуни. “Перед нами стоять також деякі виклики. Це ланцюжок постачання, пошук та розвиток людського капіталу через вплив війни та нормативне середовище, особливо ті правила, які підтримуватимуть ці інвестиції”, – зазначив керівник турецької компанії.

За його словами, нинішня війна стала війною безпілотних літальних апаратів, і Україна має в ній деяку перевагу. “Ми тут не для того, щоб максимізувати наші доходи чи доходи. Ми тут щоб максимально підтримати вас. Ми поважаємо вашу боротьбу за свободу та незалежність, за збереження вашого суверенітету”, – сказав Байрактар.

Він зазначив, що всі донати як від компанії Baykar, так і з України Польщі були використані, зокрема, на придбання радарних систем, які вже виявили тисячі цілей та принесли вагомий результат на полі бою.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *