Французькі інвестиції в Україну страхуватимуть від воєнних ризиків

Французькі інвестиції в Україну страхуватимуть від воєнних ризиків - INFBusiness

Франція представила двосторонній механізм страхування інвестицій в Україні.

Французька державна страхова компанія Bpifrance Assurance Export страхуватиме французькі компанії, які готові інвестувати в Україну і брати активну участь у реконструкції країни, не чекаючи на завершення війни, говориться у повідомленні Міністерства економіки України. 

«Будь-яка компанія, яка працює за французьким законодавством і здійснює довгострокові інвестиції за кордоном в нову або існуючу компанію, або будь-яка кредитна установа, яка надає банківський кредит іноземному підрозділу, має право на це інвестиційне страхування. Воно захищає інвесторів або кредитні установи, які виділяють інвестиційні позики, від ризиків пошкодження майна або невиплат, непередачі, експропріації чи політичного насильства. Страхування покриває до 95% втрат активів інвестора або дебіторської заборгованості», — уточнили у міністерстві. 

Крім того, Франція продовжує перемовини з партнерами щодо підтримки економіки та мобілізації інноваційних фінансових інструментів для відновлення України.

«Ми вели чимало дискусій і перемовин щодо страхування Францією своїх компаній від воєнних ризиків і врешті маємо результат цієї кропіткої роботи. Французьке експортно-кредитне агентство почало надавати гарантії для компаній, які зацікавлені у відбудові України. Ми бачимо пожвавлення зацікавленості з боку французького комерційного сектору в роботі в Україні, тому це рішення — сигнал для французьких компаній про те, що можуть активніше виходити на український ринок», — зазначає перший віцепрем’єр-міністр — міністр економіки України Юлія Свириденко.

Источник: www.agroportal.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *