Закупівельні ціни на свинину продовжують зростати

Закупівельні ціни на свинину продовжують зростати - INFBusiness

Закупівельні ціни на свнину продовжують зміцнюватись наприкінці весни.

Про це повідомляє асоціація «Свинарі України».

Під час цінових перемовин операторів ринку живця свиней котирування на свиней забійних кондицій переглянули на 1-2,5 грн/кг у бік підвищення. Зокрема, ціни закупівлі на основні товарні обсяги коливалися в межах 60-62 грн/кг, а ситуативно відхилення від цього діапазону не перевищувало 2 грн/кг. Середньоринкова ціна склала 61,6 грн/кг, додавши 2,5% до минулотижневої позначки.

«Представники м’ясопереробки відзначають досить млявий перебіг реалізації у кінці весни. Утім, констатують і деяке зменшення пропозиції кондиційної свинини як через зменшення розміру партій в окремих постачальників живця, так і через поступове зниження середньої забійної маси тварин. Крім цього, тиск пропозиції свиней більшої за стандартну масу поступово знижується.

Хоча більшість операторів не готова прогнозувати подальшу зміну цін, деякі з них вважають, що це урівноважить послаблення активності торгівлі, тож щонайменше підтримуватиме ціни на досягнутому рівні чи сприятиме їх подальшому зміцненню», — підсумували в асоціації. 

Источник: www.agroportal.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *