Україна має вагомий потенціал для нарощування виробництва молока

Україна має вагомий потенціал для нарощування виробництва молока - INFBusiness

Україна має вагомий потенціал для збільшення обсягів виробництва молока та нарощування концентрації поголів’я на 1 га, попри жахливі наслідки війни.

Таку думку висловила під час міжнародного форуму гендиректор Асоціації виробникв молока Ганна Лавренюк, говориться у повідомленні об’єднання у Facebook.

Вона зазначила, що найпершим викликом для реалізації цього потенціалу є боротьба за власне виживання та відкриття морських шляхів до країн-потенційних покупців молочної продукції України. 

«Аби молочна галузь вижила і мала можливість розвиватись, потрібна чітка стратегія інтегрування України в лактосферу ЄС та світу, прогнозовані та прозорі алгоритми програми підтримки цього переходу, зокрема фінансові. Адже впровадження технологій та обладнання для сталого екологічного smart-виробництва молока вимагають чималих інвестицій. Для країни, де аграрний сектор знекровлений двома роками важкої виснажливої війни та є ключовим донатором для ЗСУ, це чималий виклик,» — наголосила Ганна Лавренюк.

Крім того, за її словами, євроінтеграційні виклики вимагають змін у підходах до освіти, щоб забезпечити швидку та якісну підготовку нової генерації персоналу для молочно-товарних ферм. 

Ганна Лавренюк підкреслила, що асоціація зацікавлена в тому, щоб долучитися до процесів трансформації на шляху до вступу України до Європейського Союзу та виконання умов European Green Deal 2050, аби вони відбулися якомога безболісніше та оперативніше для українського молочного сектору.

Источник: www.agroportal.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *