У Британії збудують першу у світі модульну ферму для виробництва корму з комах

У Британії збудують першу у світі модульну ферму для виробництва корму з комах - INFBusiness

Університет Харпера Адамса спільно з агротехнологічною компанією Flybox та виробником яєць у Бакінгемширі працює над першою у світі модульною фермою з вирощування кормових комах.

Проект отримав фінансування 1 млн фунтів стерлінгів, повідомляє портал poultryworld.net.

Проект покликаний допомогти фермерам самостійно виробляти білок із комах для використання у кормах.

Зазначається, що кожен етап процесу вирощування комах забезпечується за рахунок окремих унікальних складових елементів. При з’єднанні ці частини створюють систему, яка може бути легко інтегрована в структуру птахоферм. При цьому встановлення та експлуатація такої системи потребує мінімальних вкладень, стверджують розробники. Зокрема, для вирощування комах можуть бути використані органічні відходи, що виробляються підприємством.

За словами співзасновника та генерального директора Flybox Андреа Ягодич, цей проект відкриє фермерам доступ до технологій вирощування комах, що дозволить створити більш стійкі методи у сільському господарстві та підвищити рівень світової продовольчої безпеки.

Крім того, застосування цієї технології дозволить боротися із зміною клімату та нераціональним використанням земель, а також допоможе обмежити виробництво харчових відходів.

Источник: www.agroportal.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *