Свинина у липні подешевшала, м’ясо птиці і яловичина — подорожчали

Свинина у липні подешевшала, м’ясо птиці і яловичина — подорожчали - INFBusiness

Роздрібні ціни на свинину з початку липня 2023 року знизилися.

Про це говориться у повідомленні асоціації «Свинарі України».

Зазначається, що у другій половині липня ціни на охолоджені свинячі напівфабрикати на прилавках супермаркетів були дещо нижчими, ніж на початку місяця.

«На початку липня середня ціна кілограму свинини сягнула 207 грн/кг, проте вже у третій декаді показник опустився нижче позначки у 205 грн/кг. Тож попри те, що середній показник за підсумками місяця через вищі цінники на його початку незначно вищий, ніж місяцем раніше (+0,4%, чи 0,8 грн/кг), окремі позиції навіть незначно подешевшали. Так, ціна грудинки знизилася на 1,2% (до 181,3 грн/кг), свиняча лопатка втратила 0,7% порівняно з червневою середньою (липнева позначка — 193,1 грн/кг), а корейка — 0,6% (227,15 грн/кг відповідно). Коливання цін на інші та більш сезонно популярні позиції було хоч і позитивним, проте обмежилося зміною у 0,7-1,7% проти показників минулого місяця», — зазначають аналітики.

Така динаміка частково віддзеркалила зміни закупівельних цін, які протягом перших трьох тижнів місяця послаблювалися, тож середня ціна закупівлі у липні була на 3,4%, або на 2,8 грн/кг нижчою, ніж місяцем раніше.

Водночас інші види м’яса у липні подорожчали: курятина та індичка на 1%, яловичина — на 2,8%.

Источник: www.agroportal.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *