Процедуру фармнагляду за обігом ветеринарних ліків оновлять

Процедуру фармнагляду за обігом ветеринарних ліків оновлять - INFBusiness

Міністерство аграрної політики та продовольства України вводить нову процедуру фармакологічного нагляду за обігом ветеринарних ліків.

Відповідний наказ міністерства № 1397 «Про затвердження деяких нормативно-правових актів з питань обігу ветеринарних лікарських засобів» ухвалено з метою виконання Угоди про асоціацію з ЄС, говориться у повідомленні Мінагрополітики. 

«Нова процедура сприятиме надходженню на внутрішній ринок та обіг якісних, безпечних і ефективних ветеринарних лікарських засобів. Матиме позитивний вплив на безпечність харчових продуктів, здоров’я продуктивних та непродуктивних тварин. 

Також громадяни у яких погіршилось здоров’я після контактування з ветеринарними лікарськими засобами, зможуть залишити повідомлення про побічну дію таких ліків в Національній системі ветеринарного фармакологічного нагляду», — пояснюють у міністерстві. 

Наказом також визначені вимоги: 

  • до кваліфікації особи, відповідальної за виробництво та імпорт ветеринарних лікарських засобів;
  • до порядку здійснення ветеринарного фармакологічного нагляду;
  • до форми та змісту опису корпоративної системи фармакологічного нагляду щодо кожного ветеринарного лікарського засобу, що вводиться в обіг;
  • до належної практики фармакологічного нагляду щодо ветеринарних лікарських засобів.

Наказ вводиться в дію одночасно з введенням в дію Закону України «Про ветеринарну медицину» (від 04 лютого 2021 року № 1206-IX). Закон вводиться в дію через рік з дня припинення або скасування воєнного стану.

Источник: www.agroportal.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *