На Київщині вдруге за місяць зафіксували спалах АЧС

На Київщині вдруге за місяць зафіксували спалах АЧС - INFBusiness

Спалах захворювання на африканську чуму свиней (АЧС), другий з початку місяця, зафіксовано в Обухівському районі Київської області.

Про це говориться у повідомленні Держпродспоживслужби.

Так, у с. Трипілля 16 вересня 2023 року виявлено захворювання в особистому селянському господарстві. Рішенням місцевої державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Обухівській РДА встановлено карантин та затверджено план заходів щодо профілактики, недопущення поширення та ліквідації захворювання африканської чуми свиней на території с. Трипілля Української міської територіальної громади Обухівського району Київської області.

До зони захисту увійшли мисливські угіддя ТОВ «Трипільський мисливець» та населені пункти Української міської територіальної громади Обухівського району (с. Трипілля, м. Українка, с. Халеп’я, с. Жуківці) з прилеглими до нього територіями.

До зони нагляду увійшли мисливські угіддя ТОВ «Трипільський мисливець», ТОВ «Оксамит-сервіс», свиногосподарства ФГ «НІНА» та ПОСП «ДНІПРО», а також населені пункти Української міської територіальної громади (с. Верем’я, с. Витачів, с. Щербанівка, с. Плюти), Обухівської міської територіальної громади (м. Обухів, с. Долина, с. Козіївка, с. Красне Перше, с. Дерев’яна, с. Таценки) та Ржищівської міської територіальної громади (с. Стайки) Обухівського району.

Директорам КП «Міський ринок м. Українка» (зона захисту), КП Обухівської міської ради «Обухівський ринок», ТОВ «Обухівський ярмарок» (зона нагляду) наголошено на заборону торгівлі на ринках живими свинями та продуктами з них, крім отриманих на забійних та переробних підприємствах, які мають експлуатаційний дозвіл, за наявності супровідних ветеринарних документів.

Раніше, 4 вересня 2023 року, АЧС також виявили в особистому селянському господарстві с. Стайки Обухівського району Київщини. Тоді було визначено зоною захисту мисливські угіддя ТОВ «Трипільський мисливець», свиногосподарство ПОСП «Дніпро» та село Стайки Ржищівської міської територіальної громади Обухівського району з прилеглими до нього територіями.

Источник: www.agroportal.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *