На Дніпропетровщині запускають конкурс зі створення козиних мініферм

На Дніпропетровщині запускають конкурс зі створення козиних мініферм - INFBusiness

Новомосковська районна ГО «Перспективи» Дніпропетровської області оголошує відбір учасників із розбудови мінікозиних ферм у межах проєкту «Козині ферми — запорука сталості та економічної спроможності малих господарств Перещепинської громади».

За результатами відбору підтримку отримує мінімум 15 команд, повідомляє «Дія. Бізнес».

«Конкурс має на меті сприяти розвитку та зміцненню малого фермерства як способу зайнятості сільського населення та підвищення стійкості та економічної спроможності існуючих сімейних ферм та малих фермерів, а також для розвитку молочної галузі Перещепинської громади», — говориться у повідомленні.

Після проходження навчального курсу кращі команди отримують до 10 голів високопродуктивних дійних кіз, технічне обладнання, набори для догляду та санітарного догляду за козами, наставницьку підтримку. Команди створять перший Перещепинський кластер виробників козиного молока, який об’єднає та лобіюватиме інтереси учасників кластера.

Взяти участь у проєкті можуть команди з трьох і більше осіб з-поміж домогосподарств (переважно жіночих або з вразливих категорій, включаючи ВПО), сімейних та малих ферм, які виявляють інтерес до розвитку молочної галузі в Перещепинській громаді, мають наміри та здатність утримувати кіз та організовувати бізнес-діяльність.

Проєкт реалізується на території Перещепинської територіальної громади Дніпропетровської області, селищ Нове Мажарове і Старе Мажарове, Нове Пекельне і Старе Пекельне, Губиниської та Личківської територіальної громади та інших сільських громадах.

Команди повинні до 5 жовтня 2023 року заповнити аплікаційну форму за посиланням, мати бажання розвивати молочну галузь через розвиток козиних ферм, пройти навчання, написати невеликий бізнес-план, мати змогу розмістити й забезпечити кіз доглядом.

З додаткових питань можна звернутись до  керівниці проєкту у місті Перещепине Дніпропетровської області Олени Самарської, [email protected], +380984001752, фасилітаторки проєкту (кураторки) Ірини Мастюк, +380662432696.

Источник: www.agroportal.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *