Блокада кордону: молочарі України та Польщі звернулись до своїх урядів

Блокада кордону: молочарі України та Польщі звернулись до своїх урядів - INFBusiness

Об’єднання «Спілка молочних підприємств України» (СПМУ) та Польська молочна палата (Polska Izba Mleka) закликають уряди України та Польщі створити умови, які б унеможливили блокування українсько-польського кордону.

Про це говориться у повідомленні СПМУ.

«У той час, коли Україна формує форпост на східних кордонах Євросоюзу — для розширення принципів демократії та вільного ринку, зокрема й за активної підтримки Польщі, уряди обох країн мають взяти на себе ініціативу та відповідальність за створення умов, які б унеможливили виникнення подібних деструктивних ситуацій. Якщо такі ситуації все ж виникають, то уряди мають оперативно вживати необхідних заходів для їх врегулювання», — йдеться у тексті звернення.

Зазначається, що блокування транспортних перевезень на кордоні, які останнім часом практикуються деякими польськими організаціями, ставлять під удар повноцінні торговельні відносини між Україною та Польщею.

У СМПУ та Польській молочній палаті наголошують, що такі крайні заходи є неприпустимими. Стаючи системними, вони починають становити загрозу розвитку як українських, так і польських компаній.

У заяві також ідеться про те, що збереження повноцінних торговельних відносин між Україною та Польщею однаково важливе для підприємців обох країн.

Блокада кордону: молочарі України та Польщі звернулись до своїх урядів - INFBusiness

Источник: www.agroportal.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *