Український винахідник вироблятиме електротрактори потужністю 50 к.с.

Український винахідник вироблятиме електротрактори потужністю 50 к.с. - INFBusiness

Житель Львова виготовляє сільськогосподарську техніку, яка може звільнити від паливної залежності. Василь Летнянчин, випускник «Львівської політехніки», разом із батьком і дядьком розробили перший електротрактор.

Про це пише «Галицький кореспондент».

Електротрактором можна косити траву, садити картоплю, орати, боронувати, а також використовувати як дрібноподрібнювач та електропилу.

«Все почалось із забавки для сина. Вирішив зробити йому машинку на електриці. Розібрались, як усе працює, що необхідно врахувати у виробництві вже справжнього авто. Батько зробив механічну частину, я сам займався електричною, допоміг і дядько, який все життя працював токарем на Дрогобицькому заводі автокранів», — розповів винахідник.

Електротрактор «Колос» має потужність 24 к.с., об’єм АКБ 21,5-25,6 кВт*год, інвертор — 220 В — 2,7 кВт, сонячну панель 340 Вт, ВВп — 540 обертів, триточкове кріплення.

Проєкт виявився досить вдалим: електротрактор уже добре зарекомендував себе серед українських фермерів. Ним можна косити траву, садити картоплю, орати, боронувати та виконувати інші посадкові роботи. За допомогою насадок його можна використовувати як дрібноподрібнювач та електропилу.

Під час блекауту трактор може слугувати пересувною електростанцією, яка здатна живити цілий будинок. Він має розетку, до якої можна підключити як побутові прилади, так і необхідне аграріям обладнання — таке як, наприклад, косарка чи електрополив тощо.

Схвальний відгук надав сил та натхнення працювати далі. Так виникла ідея виробництва тракторів для українського споживача. Зараз це завод із дрібносерійного виробництва техніки. А в планах — виробництво більш потужних машин на 50 к.с. із більш ємною батареєю.

Електротрактор коштує дорожче за трактор на паливі, але за постійного використання окупається за два роки. 

Источник: www.agroportal.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *