НІБУЛОН обʼєднає елеватори в групи, самостійно працюватиме лише одна філія

«НІБУЛОН» у цьому році обʼєднає свої 22 елеватори у 6 груп.

Про це йдеться у повідомленні компанії.

Зокрема планують створити такі групи:

  • Миколаївську (найбільша група, у яку ввійшли Перевантажувальний термінал, «Колосівський елеватор», АК «Врадіївський», філії «Новоодеська» та «Вознесенська»),
  • Кременчуцьку (філії «Кременчуцька», «Глобинська», «Градизьк»),
  • Полтавську (філії «Ромодан», «Решетилівська», «Скороходівська», «Мар’янівська»),
  • Черкаську (філії «Золотоніська», «Переяславська», «Вітове»),
  • Західну (наразі об’єднує філії «Тетерів», «Смотрич», «Денихівська», згодом до цієї групи приєднається «Хмільник» — після розширення ємностей та встановлення сушарки, що заплановані на осінь 2024 року),
  • Запоріжжя-Дніпро (філії «Тернівська», «Хортиця», «Зеленодольська»).

Єдина філія, яка продовжить працювати самостійно, — «Бессарабська», оскільки розташована на великій відстані від всіх інших груп елеваторів та орієнтована на перевалку зерна, а не накопичення і доробку. Команди п’яти груп елеваторів уже підібрані, формування шостої, «Миколаївської, — на фінальній стадії, зазначили в компанії.

Читайте також: НІБУЛОН інвестує $12 млн в модернізацію елеваторного напряму

«Кожна група відтепер матиме одну адміністрацію, до складу якої будуть входити директор, головний бухгалтер та технічні працівники — головний інженер і головний енергетик. Також її буде обслуговувати сервісна група, у зоні відповідальності якої — планові та капітальні ремонти на філіях. За кожною групою елеваторів буде закріплена вахтова бригада, до якої будуть входити апаратники оброблення зерна та інші фахівці, які надаватимуть допомогу філіям у найбільш завантажені періоди роботи», — йдеться у повідомленні.

У планах департаменту автоматизувати всі елеватори, обладнати їх датчиками, які фіксуватимуть ресурс напрацювання обладнання та автоматично передаватимуть ці дані в єдиний сервісний центр.

Таким чином в «НІБУЛОНі» хочуть підвищити ефективність роботи елеваторного напряму, зменшити собівартість послуг завдяки раціональному використанню ресурсів та збільшити заробітні плати для команд філій на 30-40%.

Нагадаємо, «НІБУЛОН» повністю оновить автопарк у 2024 році. Наразі компанія закуповує 76 тягачів Scania R450 Євро 5 та 64 напівпричепів бельгійського виробника STAS. 

Источник: www.latifundist.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *