Можливість працювати дронами на полях для аграріїв стає критичною потребою

Можливість працювати дронами на полях для аграріїв стає критичною потребою - INFBusiness

Попри складну ситуацію, результати 2022 року продемонстрували зростання попиту на послуги дронів-обприскувачів до +20%, водночас потреба в оптимізації витрат залишилася надактуальною й цьогоріч. Саме у використанні агродронів виробники вбачають можливість економії коштів зі збереженням високої врожайності.

Про це повідомили представники групи компаній DroneUA під час зустрічі партнерів і клієнтів агронапряму, яка відбулася у Міжнародному центрі з точного землеробства AgriLab.

У компанії відзначають, що технологічні можливості дронів, як ресурсоощадного рішення, є єдиним інструментом, що гарантує відповідні результати. Тож можливість працювати дронами на полях цього сезону стає критичною потребою. 

Можливість працювати дронами на полях для аграріїв стає критичною потребою - INFBusiness

Валерій Яковенко, співзасновник і керуючий партнер ГК DroneUA

В Україні сформувався один із найпотужніших ринків робототехніки для сільського господарства, а разом із ним — ціла ексосистема рішень. Але це стало можливим завдяки вкладу кожного гравця ринку. І будь-які подальші зміни та прогрес на цьому ринку можливі лише шляхом об’єднання сил і можливостей. Тому сьогодні від кожного потрібна регулярна та ґрунтовна комунікація в усіх засобах і каналах, що нагадає про критичну важливість агронапряму й про те, що дрони допомагають врятувати врожай. Без них буде дуже важко. Але разом із просуванням цієї ідеї необхідно, щоб в усіх державних структурах розуміли різницю між дроном для збирання даних і дроном, що обприскує поля. Останній не становить жодної загрози ні для кого.

Источник: www.agroportal.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *