Аграріям розкажуть, як зекономити ресурси під час десикації агродронами

Аграріям розкажуть, як зекономити ресурси під час десикації агродронами - INFBusiness

Незабаром розпочнеться збирання соняшнику, й основним завданням агровиробників стає отримання максимального врожаю найкращої якості, аби реалізувати його за найвищою ціною.

У збиранні врожаю однієї зі стратегічно важливих культур на глобальному агроринку — соняшнику, критичним фактором є рівень вологості. Адже надмірна вологість насіння тягне за собою додаткові виробничі витрати на сушіння та доробку. Уникнути цього можна завдяки проведенню десикації. 

У компанії DroneUA зазначають, що безальтернативним інструментом у проведенні десикації без втрат через витоптування є агродрони, з якими механічне пошкодження посівів під час обробки дорівнює нулю. До того ж безпілотна техніка для сільського господарства має значно нижчу ціну, ніж самохідна, що, безсумнівно, позитивно відобразиться на загальній економіці підприємства та не дасть господарю застрягнути в боргах.

«Ця робототехніка дозволяє не лише підвищити точність роботи, а й скоротити виробничі витрати більш ніж удвічі та забезпечити економічну стійкість господарств за будь-яких умов», — звзначають в DroneUA.

Більш детально про внесення десикантів агродронами та практичні рекомендації щодо внесення препаратів дронами-обприскувачами аграрії зможуть дізнатися під час практичної конференції «Десикація агродронами — прихований резерв для фінансового росту та економії ресурсів», що відбудеться 15 серпня з 10:30 по 15:30 на Київщині.

Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації.

Источник: www.agroportal.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *