Аграріям представлено нову модель самохідних обприскувачів Patriot

Аграріям представлено нову модель самохідних обприскувачів Patriot - INFBusiness

Компанія Case IH додає обприскувач серії Patriot® 50 до своєї лінійки самохідного обладнання для внесення засобів захисту рослин. Завдяки надзвичайно зручному робочому середовищу оператора, можливості повного контролю машини, розширеним рішенням для віддаленого доступу та інтегрованій технології обприскування, обприскувач Patriot® серії 50 здатний забезпечити більш продуктивну роботу оператора та досягнення високоефективного обприскування.

Про це йдеться у повідомленні офіційного дилера техніки CASE IH «Тайтен Машинері Україна». 

Протягом десятиліть фермери та фермерські господарства довіряють обприскувачам Patriot® внесення засобів захисту рослин в умовах стислих періодів часу. Фірмова конструкція з переднім розташуванням кабіни та заднім розташуванням двигуна і надійна довговічна штанга є важливими елементами Agronomic Design™, які дають змогу операторам завжди досягати точного та своєчасного обприскування. Щоб задовольняти потреби сучасних виробників та продавців сільськогосподарської продукції, обприскувачі серії Patriot® 50 поєднують у собі передові технології та засоби віддаленого доступу з надійною конструкцією — все задля підвищення продуктивності оператора.

«Пріоритетом під час розробки нової серії обприскувачів Patriot® було прагнення допомогти клієнтам максимізувати їхню потенційну врожайність та більш ефективно керувати внесенням в умовах стислих проміжків часу, — говорить менеджер з продукції (обприскувачів) Case IH в регіоні EMEA (Європа, Близький Схід і Африка) Стефан Амерінг. — Ми впевнені, що досягли цього в обприскувачах серії 50».

Основні інновації обприскувачів серії Patriot® 50

  • Оптимізована точність. Включає можливість додавання системи AIM Command FLEX™II, що пропонує шість режимів роботи для забезпечення вищої точності та контролю норм внесення хімікатів, тиску та розміру крапель, а також індивідуальне управління ввімкненням/вимкненням форсунок для підвищення точності.
  • Підвищений рівень комфорту кабіни та легкість користування. Новий Patriot® має тихішу кабіну порівняно з попередніми моделями, з комфортним салоном і великою площею оскління для забезпечення максимальної та необмеженої видимості. Сумісність з опціональною системою AutoTurn, два налаштовувані дисплеї, AFS Pro 1200 і Viper 4+, гарантують оператору оптимальний контроль над машиною і внесенням продукту, а також можливість бачити те, що він хоче і коли хоче.
  • Стабільні штанги для точного обприскування. Вбудована система автоматичного управління висотою штанги AutoBoom® XRT виявляє і враховує зміни рельєфу місцевості, забезпечуючи точність і ефективність покриття, а нова конструкція центральної секції зводить до мінімуму відхилення штанги в складних польових умовах — навіть за використання довшої штанги.
  • Неперевершені засоби віддаленого доступу. Система AFS Connect™, яка наразі впроваджена в усіх лінійках тракторів Case IH, тепер доступна і в обприскувачах Patriot®, забезпечуючи неперевершене віддалене підключення, керування, передачу даних і моніторинг для будь-якої фермерської операції. Вона також дозволяє здійснювати дистанційне обслуговування з повним відображенням дисплея. Кожен обприскувач серії Patriot® 50 поставляється з заводу з модемом, сумісним з AFS Connect, і 5-річною підпискою.

Завдяки AFS Connect™ оператори та менеджери можуть переглядати, зберігати та обмінюватися картами внесення від сезону до сезону, а також відстежувати місцезнаходження машини, параметри та хід виконання робіт, що допомагає у плануванні завдань. Ця можливість дозволяє виробникам заощадити дорогоцінний час у полі та підвищити ефективність своєї роботи. 

«Збереження перевірених і випробуваних функцій, таких як фронтальне розташування кабіни та заднє розташування двигуна, які успішно працюють, та водночас додавання нових функцій і перепроєктування з метою забезпечення найвищого рівня точності та ефективності обприскування в поєднанні з найкращими в галузі технологіями віддаленого доступу та дистанційного управління — саме все це робить серію Patriot® 50 неперевершеною», — додав пан Амерінг. 

Перший публічний показ нового обприскувача Patriot® на Близькому Сході та в Африці відбудеться на виставці  NAMPO Harvest Day з 16 по 19 травня 2023 року в місті Ботавілль, Південна Африка. Він буде доступний у всьому регіоні Близького Сходу та Африки, Південній Африці, Казахстані та Україні.

Для отримання додаткової інформації про обприскувачі, запчастини та сервісне обслуговування та рішення точного землеробства звертайтеся до компанії  «Тайтен Машинері Україна» за телефоном 0 800 50 80 80. 

Источник: www.agroportal.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *