В Україні обвалилися ціни на моркву

В Україні обвалилися ціни на моркву - INFBusiness

Ціни на моркву опустилися до небувало низького рівня.

Про це повідомляють аналітики проєкту EastFruit.

«Наразі торговельно-закупівельна діяльність на ринку моркви залишається малоактивною, тоді як фермерам необхідно продати досить великі обсяги цієї продукції середніх сортів, що не підлягає тривалому зберіганню», — пояснюють фахівці.

У ситуації, що склалася, виробники змушені й далі знижувати ціни на моркву. Так, наразі вони пропонують до продажу цей коренеплід по 7-12 грн/кг ($0,19-0,33/кг), що в середньому на 16% дешевше, ніж наприкінці минулого робочого тижня.

За словами самих виробників, останні кілька тижнів на ринку моркви зберігається надлишок продукції. Продажі сьогодні ведуться від випадку до випадку і виключно невеликими партіями. Крім того, покупці нерідко наполягають на зниженні цін, посилаючись на велику кількість пропозиції моркви на ринку.

Наразі морква в Україні вже коштує в середньому на 40% дешевше, ніж на початку осені 2022 року. Водночас фермери поки що не очікують поліпшення ситуації, оскільки пропозиція моркви на ринку сьогодні надлишкова, а розвантажити ринок поки що не вдається, зважаючи на невисокі темпи реалізації цієї продукції.

Источник: www.agroportal.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *