На українську пшеницю чергова хвиля попиту з боку азійських країн

На українську пшеницю чергова хвиля попиту з боку азійських країн - INFBusiness

Ціни на пшеницю після влучання у корабель на Одещині почали відновлюватися.

Про це повідомили аналітики сільгоспкооперативу «ПУСК», створеного у межах ВАР.

«Минулого тижня ринок української пшениці зростав, але влучання в корабель поблизу Одещини призвело до хаосу, трейдери відразу понизили ціни. Падіння тривало два дні, і вже до кінця тижня ціни на пшеницю повернулися на попередні рівні, а з початку поточного тижня почали зростати. При цьому пропозиції на СРТ-ринках дуже мало, оскільки експорт перемістився з одеських портів до Констанци», — зазначають аналітики.

Станом на 13 листопада вивезено 622 тис. т пшениці із законтрактованих 1,4 млн т. 

«Зернова користується попитом. Пшеницю починають все частіше відправляти кораблями до Азії на виконання раніше укладених контрактів. Світовий ринок активізувався, глобальні ціни зростають, зараз спостерігаємо чергову хвилю попиту з боку азійських країн на українську пшеницю з постачанням у грудні-січні», — повідомили фахівці.

Ціни на пшеницю на базисі СРТ Одеса становлять $170-175 за тонну за 3-й клас, цього тижня можна очікувати зростання до $180 за тонну. Фуражна пшениця, яка торгується по $130-135, може сягнути $142 за тонну. В дунайських портах ціни знаходяться приблизно на такому ж рівні.

Високий попит на фуражну пшеницю відзначається з боку Італії, ціни на умовах DAP Італія з постачанням у грудні знаходяться на рівні $200 за тонну.

Источник: www.agroportal.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *