На Одещині через високі температури збільшується полив.

Білгород-Дністровське міжрайонне управління водних ресурсів (МУВГ) відповідає за безперебійне постачання води для зрошення овочевих і зернових культур на території Одеської області.

Цю інформацію оприлюднило Державне агентство України з питань розвитку меліорації, рибного господарства та продовольчих програм.

В умовах спекотної літньої погоди спостерігається постійне збільшення обсягів поливу: до середини червня на 6 979 гектарів було подано 2 мільйони кубічних метрів води.

У відомстві підкреслили, що механізоване зволоження дозволяє підвищити врожайність приблизно в 2–2,5 рази порівняно з показниками, досягнутими на неосвоєних землях.

Источник: www.agroportal.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *