На Львівщині плодово-ягідні культури дали більшу врожайність

На Львівщині плодово-ягідні культури дали більшу врожайність - INFBusiness

Обсяги збору плодів та ягід врожаю поточного року складають понад 166 тис. т, що на 16,7% більше проти минулого року.

Як говориться у повідомленні Департаменту агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації у Facebook, загальна площа багаторічних насаджень плодово-ягідних культур по всіх категоріях господарств складає 15,3 тис. га, з яких  90% площ (13,9 тис. га) у плодоносному віці. 

Середня врожайність плодово-ягідних культур поточного року вища на 13,7% (+14,3 ц/га до минулого року) і складає 118,9 ц/га. Найбільший ріст врожайності проти попереднього року по таких культурах: лохина (+76%), яблуня (+19,7%), персик (+21,7%), суниця садова (+17,3%), черешня (+16,3%).

За даними оперативної інформації департаменту, господарствами усіх категорій поточного року закладено понад 680 га  нових площ багаторічних насаджень, з них 364 га — у комерційному секторі.

«Близько 60% нових площ у промисловому виробництві закладено завдяки  грантовій підтримці за програмою «єРобота». За період дії програми 13 суб’єктів отримали 59,9 млн грн на закладання 217,5 га нових площ насаджень. Топ-3 культури у нових насадженнях — лохина, фундук, суниця садова», —  коментує директор департаменту Тетяна Гетьман.

Источник: www.agroportal.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *