Україна запроваджує механізм верифікації агроекспорту для п’яти сусідніх країн, – Денис Шмигаль

Україна запроваджує механізм верифікації агроекспорту для п’яти сусідніх країн, – Денис Шмигаль - INFBusiness

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив, що 26 вересня було підписано постанову про запровадження механізму верифікації та погодження 4-х груп українського аграрного експорту для п’яти сусідніх країн. Україна готує відповідні документи з Румунією та Болгарією.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на Урядовий портал.

«Ці країни не порушували торговельних правил Євросоюзу та Угоду про асоціацію і не вводили односторонні обмеження. Дякую за це, Україна надзвичайно цінує відповідальне партнерство», – зазначив Денис Шмигаль.

Глава українського Уряду підкреслив, що для вирішення зернової кризи, Україна представила механізм верифікації та авторизації чотирьох видів аграрної продукції, який підтримала Європейська комісія. 28 вересня відбудеться наступна зустріч координаційної платформи з питань експорту і транзиту, на якій планується фіналізувати представлені пропозиції.

«4 країни опрацювали український план, висловили свої конструктивні зауваження і пропозиції та готові до обговорення. І лише одна держава – проти. На жаль… У нас немає цьому ані логічного, ані економічного пояснення», – зауважив Прем’єр-міністр.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *