Україна має експортувати не сировину, а готову продукцію, – Свириденко

Україна має експортувати не сировину, а готову продукцію, – Свириденко - INFBusiness

Українська економіка повинна переорієнтовуватися на переробку й експорт готової продукції замість сировини, зазначила перший віцепрем’єрка – міністерка економіки Юлія Свириденко в ефірі телемарафону «Єдині новини».

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на Укрінформ.

«Новою економічною ідеологією має бути переробка, тому що ми маємо бути країною, яка не експортує сировину, а експортує готову продукцію, яка у вартості є дорожчою», – підкреслила Свириденко.

За її словами, завданням для держави є допомагати підвищувати спроможність українських підприємців, у тому числі у питанні доступу до фінансів, шукати нові ринки збуту.

Так, віцепрем’єрка розповіла, що для вирішення проблеми доступу є програма кредитів 5-7-9, якою активно користуються бізнесмени, грантова програма підтримки для мікропідприємців, куди можна подати заявку через Дію і отримати до $6,5 тисячі на започаткування власної справи.

Вона відзначила, що до кінця року держава розраховує опрацювати загалом 10 тисяч заявок на отримання таких грантів для мікропідприємців, наразі вже є 6 тисяч позитивних кейсів.

«У нас був надзвичайно складний минулий рік, падіння економіки було близько 30%-29,6%. Ми бачимо, що цей рік нам дає сподівання, що повернемося до тренду зростання мінімального – до 3%», – додала Свириденко.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *