У Департаменті Agricultural Solutions компанії BASF новий очільник

У Департаменті Agricultural Solutions компанії BASF новий очільник - INFBusiness

Сезарі Урбан

У компанії BASF відбулись кадрові зміни. Директор департаменту Agricultural Solutions в Україні Крістіан Телл був призначений на посаду Директора департаменту Agricultural Solutions в Італії.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на пресреліз BASF.

З 1 жовтня Сезарі Урбан стане Директором департаменту Agricultural Solutions в Україні. До цього він 3 роки обіймав посаду Директора департаменту Agricultural Solutions та Proxy в Nunhems у Польщі.

Сезарі Урбан свій шлях у компанії BASF розпочав у 2006 році як менеджер по роботі з ключовими клієнтами. З того часу він здобув великий досвід у сферах управління, маркетингу та бізнес-планування. Також Сезарі Урбан з травня 2015 року є президентом Асоціації рослин у Польщі. 

«У компанії BASF я працюю 17 років і майже весь свій шлях я пройшов у польському представництві BASF. Тому я маю глибоке розуміння загальних тенденцій у Східній та Центральній Європі, що ґрунтується на моєму субрегіональному досвіді. Впровадження інноваційних ідей для підтримки аграрної галузі в Україні стане моїм головним завданням у такий складний для українських фермерів час», – поділився Сезарі Урбан, Директор департаменту Agricultural Solutions в Україні.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *