У Брюсселі розпочав роботу європейський офіс українського агробізнесу

У Брюсселі розпочав роботу європейський офіс українського агробізнесу - INFBusiness

Український клуб аграрного бізнесу (УКАБ) відкрив у Брюсселі свій європейський офіс. Його очолив колишній український дипломат, досвідчений експерт з питань європейського торговельного регулювання і політики Назар Бобицький.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на допис на facebook сторінці Ukrainian Agribusiness Club.

В асоціації зазначили, що європейський офіс УКАБ сприятиме узгодженій публічній комунікації українського агробізнесу з європейськими стейкхолдерами. Діяльність офісу здійснюватиметься у партнерстві між УКАБ та відомою міжнародною компанією у сфері європейського регулювання і адвокації KREAB.

Головними завданнями європейського офісу УКАБ вбачає: 

  • консультативну підтримку українських агровиробників у підготовці України до майбутніх передвступних переговорів щодо членства в ЄС та пов’язаних з цим зобов’язань з адаптації європейського законодавства в аграрній сфері;
  • пошук взаємовигідних рішень у врегулюванні проблемних питань аграрної торгівлі між Україною та ЄС;
  • налагодження конструктивного діалогу від імені українського агробізнесу з інституціями ЄС, державами-членами та європейськими діловими асоціаціями.

«Присутність українського бізнесу в столиці ЄС дуже давно стояла на порядку денному, а сьогодні потреба в такій присутності більш ніж очевидна. Український агробізнес твердо переконаний – майбутнє України, її економіки, аграрного сектору тісно пов’язане з поверненням нашої держави до європейської сім’ї. Ми докладатимемо всіх зусиль для налагодження відкритого, конструктивного діалогу з нашими європейськими партнерами», – зазначив генеральний директор УКАБ Олег Хоменко.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *