У 2023 році Група АГРОТРЕЙД експортувала зерно у 13 країн світу

У 2023 році Група АГРОТРЕЙД експортувала зерно у 13 країн світу - INFBusiness

Найбільшими покупцями агропродукції компанії стали Єгипет, Туніс, Туреччина та Іспанія. Також Група постачала зерно до Італії, В’єтнаму, Греції, Угорщини, Румунії, Латвії, Кіпру, Болгарії та Австрії.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на пресреліз АГРОТРЕЙД.

«Минулого року ми працювали переважно зі звичними для нас країнами призначення, крім Тунісу, у який вперше експортували великі партії кукурудзи — майже 56 тисяч тонн. У такий спосіб ця держава відразу посіла друге місце у структурі нашої зовнішньої торгівлі. Загалом найбільші обсяги зерна у компанії придбав Єгипет — понад 35 тисяч тонн кукурудзи та більш ніж 25 тисяч тонн сої. Вже традиційно великі обсяги агропродукції ми поставили до Туреччини та Іспанії. Наші південні сусіди купували сою та кукурудзу, а іспанці — пшеницю. Натомість найменші обсяги товарів надійшли до Австрії — 320 тонн сої», — говорить директор департаменту зовнішньоекономічної діяльності Групи АГРОТРЕЙД Андрій Бут.

Нагадаємо, у 2023 році компанія поставила на світовий ринок майже 350 тисяч тонн зерна. З них частка власної агропродукції склала 35% або 116 тис. тонн, а сторонніх виробників – 65% або 230 тис. тонн.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *