Вкрали зерна на 23 млн грн – НАБУ повідомило про підозру екс-директору інституту НААН та приватному підприємцю

Вкрали зерна на 23 млн грн – НАБУ повідомило про підозру екс-директору інституту НААН та приватному підприємцю - INFBusiness

31 серпня 2023 року НАБУ і САП повідомили колишньому директору ДП «ДГ «Проскурівка» Миронівського інституту пшениці імені В.М. Ремесла Національної академії аграрних наук України та директору приватного підприємства про підозру у заволодінні сільськогосподарською продукцією державного підприємства на суму близько 22,9 млн грн.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на НАБУ.

За даними слідства, у період з липня по серпень 2018 року вказані особи заволоділи зерном пшениці озимої та ярої загальною вагою понад 5 тис. тонн, яка була власністю ДП. Згодом збіжжя вивезли на елеватори та реалізували іншим суб’єктам господарської діяльності.

Для приховування злочину підозрювані уклали фіктивні договори, за якими ДП нібито передало зерно пшениці озимої та ярої загальною вагою понад 5 тис. тонн приватному підприємству на зберігання.

Відповідно до висновку судово-економічної експертизи вартість зерна, яким заволоділи співучасники злочину, становить близько 22,9 млн грн.

Вирішується питання щодо обрання підозрюваним запобіжного заходу.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *