Виробникам довелось знизити ціни на помідори

Виробникам довелось знизити ціни на помідори - INFBusiness

Українські виробники змушені знижувати ціни на томат навіть в умовах помітного скорочення пропозиції даної продукції з місцевих тепличних комбінатів. За словами учасників ринку, подорожчання томату, зафіксоване попереднього тижня, вкрай негативно позначилося на темпах збуту в цьому сегменті. Це згодом призвело до скупчення на складах цієї продукції, якість якої стрімко погіршується.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на EastFruit.

На сьогодні реалізація основних обсягів тепличного томата здійснюється в межах 45-60 грн/кг, що в середньому на 18% дешевше, ніж наприкінці минулого робочого тижня.

Головною причиною негативного цінового тренду в сегменті тепличних томатів виробники називають різке зниження попиту на дану продукцію, а також якість пропонованого томату. Цього тижня більшість представників тепличних комбінатів повідомили про швидке завершення сезону місцевого тепличного томата. Так, у низці стаціонарних комбінатів вже проводять зачистки й пропонують до продажу залишкові партії томатів, якість яких оцінюють як нижчу за середню.

Варто зазначити, що наразі українські тепличні комбінати відвантажують томати в середньому на 10% дешевше, ніж в аналогічний торішній період. Однак більшість представників тепличних комбінатів не виключають подальшого цінового зниження. За словами виробників, за збереження поточних темпів збуту вони будуть змушені знову поступатися в ціні, щоб не допустити скупчення нереалізованої продукції на складах.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *