Виробництво біопалива це прибутковий напрямок для агросектору, – Віталій Головня

Виробництво біопалива це прибутковий напрямок для агросектору, – Віталій Головня - INFBusiness

Згідно з прогнозами, в 2030 році в Україна зможе виробляти до мільярда кубів біометану, а в 2050-му – 16 млрд кубів біометану. Це важливий крок для забезпечення енергонезалежності та прибутковий напрямок для агросектору і переробної промисловості, розповів заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Віталій Головня під час онлайн-тренінгу щодо енергетичного потенціалу біомаси для виробництва біопалива.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на minagro.

«Для агросектору переробка відходів у біометан та біоетанол – це додаткова ефективність і додана вартість. Більше прибутку. Раніше аграрії не знали, як краще утилізувати відходи, а тепер в Україні вже є перший біометановий завод і заплановано відкриття нових до кінця року», – зазначив Віталій Головня.

Заступник Міністра підкреслив, що важливий напрямок розвитку галузі – експорт біометану, зокрема, на європейський ринок. Відповідний законопроект вже підготовлений до першого читання.

Також Віталій Головня повідомив, що більшість біоетанолу, який виробляється в Україні, йде на експорт в ЄС. В Україні біоетанол вже додають у бензин. Після ухвалення відповідного закону виробники будуть зобов’язані використовувати щонайменше 5% біопалива в автобензині.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *