В Україні запрацювали оновлені лабораторії для передекспортного тестування агропродукції

В Україні запрацювали оновлені лабораторії для передекспортного тестування агропродукції - INFBusiness

В Україні відкрили дві лабораторії Держпродспоживслужби: безпечності харчових продуктів та ветеринарії, а також фітосанітарну лабораторію. Нове обладнання для оснащення лабораторій було придбано з допомогою ФАО за кошти урядів Німеччині, Японії та ЄС. 

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на minagro.

«Підтримка Німеччини відчувається для України на політичному економічному і військовому рівнях. Ці лабораторії є прикладом такої підтримки. Це один з тих кроків, які дозволяють нам поставляти сільськогосподарську продукцію в різні країни світу», – підкреслив Міністр аграрної політики та продовольства України Микола Сольський, який відкривав лабораторії разом з Федеральним міністром продовольства та сільського господарства Федеративної Республіки Німеччина Джемом Оздеміром.

Федеральний міністр Німеччини також наголосив, що разом з партнерами Німеччина допомагає Україні протистояти ворогу і розбудовувати нові шляхи експорту. 

«Наша мета полягає в тому, щоб Україна змогла всебічно захистити свій суверенітет від російського агресора. Для цього Україна покладається на свою економічну потужність, значний внесок у яку робить сільське господарство. росія не просто завдає удару по важливій частині економіки України, вона також збільшує голод у світі, щоб розколоти міжнародну спільноту. Українське зерно має життєво важливе значення для багатьох людей і допомагає забезпечити стабільні ринки збуту. Ми допомагаємо створювати альтернативні експортні маршрути, щоб Україна могла доставляти своє зерно туди, де воно вкрай необхідне, а саме в країни глобального півдня. Разом з ЄС та Японією Німеччина вживає заходів для розширення вантажних коридорів та термінальних потужностей для транспортування сільськогосподарських товарів. Ми не дозволимо Путіну використовувати голод як зброю», – наголосив міністром продовольства та сільського господарства ФРН Джем Оздемір.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *