Сумська паляниця одна з найкращих в Україні

Сумська паляниця одна з найкращих в Україні - INFBusiness

На виставці хлібопекарської промисловості «Bakery Ukraine – 2023», яка проходила у Києві, свою продукцію представляли понад 20 відомих в Україні виробників.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на допис на facebook сторінці Департаменту агропромислового розвитку Сумської ОДА.

За підсумками дегустаційного конкурсу хлібобулочних та борошняних кондитерських виробів, експерти високо оцінили продукцію провідного хлібопекарського підприємства Сумщини ТОВ «Сумська паляниця».

Зокрема, хліб «Тостовий Томатний» та хліб «Фінський» ТМ «Буланже» отримали Гран-прі конкурсу; хліб «Тостовий Злаковий», «Сумський житній» та «Заварний з родзинками» були відзначені золотими медалями; торт «Чарівник» також отримав золоту медаль, а тістечко «Жирафик» – срібну.

«Відверто кажучи, ми сподівалися на високі оцінки, адже на сто відсотків впевнені у відмінному смаку та якості усієї нашої продукції. Отримати таке визнання для нас надзвичайно цінно і водночас відповідально. Це стимул рухатися далі і з кожним днем ставати ще краще» , – говорить виконуюча обов’язки директора ТОВ «Сумська паляниця» Тетяна Скляр.

За її словами, такі високі нагороди конкурсу – це результат щоденної кропіткої роботи усього колективу підприємства.

«Ми і надалі будемо натхненно працювати аби радувати смачними новинками усіх поціновувачів продукції компанії «Сумська паляниця», – запевнила Тетяна Скляр.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *