Суд зобов’язав фермера звільнити землі колишнього навчального закладу

Суд зобов’язав фермера звільнити землі колишнього навчального закладу - INFBusiness

За позовом Броварської окружної прокуратури суд визнав недійсним договір оренди землі та скасував рішення про державну реєстрацію права оренди і зобовʼязав фермерське господарство звільнити земельну ділянку колишнього навчального закладу.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на Київську обласну прокуратуру.

Прокурори у суді довели, що земельна ділянка площею 29 га раніше належала Згурівській допоміжній школі-інтернату І-ІІ ступенів для дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування. Після ліквідації навчального закладу школу передали у спільну власність територіальній громаді на баланс відділу освіти Згурівської райдержадміністрації.

Проте ГУ Держгеокадастру у Київській області незаконно розпорядилося майном навчального закладу, та передало частину земельної ділянки громадянину у приватну власність для ведення особистого сільського господарства. Після реєстрації права власності на земельну ділянку 1,6 га, чоловік передав її фермерському господарству в оренду на 10 років з правом пролонгації.

В січні 2022 року за позовами прокуратури суд скасував право власності на вказану ділянку за громадянином. Попри те, що рішення суду набуло законної сили, фермерське господарство продовжувало обробляти ці землі.

3 цих підстав прокуратура звернулася до суду з позовом, який на даний час задоволено.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *